Levné lyžařské zájezdy na hory, to je last minute zimní dovolená na horách 2011 - 2012

Zimní dovolená u moře 2023/2024

lyžování v alpách

V čechách se začíná stále více stávat fenoménem zimní dovolená u moře. Češi opouštějí mrazivé dny a směřují na prosluněné pláže. Doporučujem nic neopdceňovat a na vaši zimní dovolenou u moře se řádně připravit - především přibalit si sebou dostatečné množství opalovacího krému na ochranu před sluncem, na které není pokožka v zimních měsících tolik zvyklá. V zimním období totiž lidé nepřicházejí tolik do kontaktu s přímím slunečním zářením jako v létě a tedy je třeba při zimní dovolené u moře dbát především na ochranu kůže. Chránit se před ultrafialovým zářením není důležité jenom proto, aby se člověk nespálil, ale především bránit poškození kůže.


Mezi zajímavé zimní dovolené u moře patří například:

Egypt (Dahab, El Gouna, Hadaba, Hurghada, Makadi Resort, Marsa Alam, Napq Bay, Neama Bay, Poznávací Zájezdy, Ras Nasrani, Ras Om El Sied, Safaga, Shark Bay, Sharm El Maya, Sharm El Sheikh, Taba)

Spojené arabské emiráty (Ajman, Dubaj, Ras Al Khaimah, Sharjah)

Tunisko (Djerba, Hammamet, Mahdia, Monastir, Port El Kantaoui, Sousse, Zarzis )

Dovolená u moře 2023/2024

Zimní dovolená u moře je dnes pro spoustu lidí také zajímavým místem kde si v zimě odpočnout a případně strávit i silvestr u moře.Exotické destinace u moře:

Egypt, Tunisko, Thajsko, Jamajka, Kanárské ostrovy, Madeira, Maledivy, Keňa, Kuba, Isla Margarita, Kapverdské ostrovy, Srí Lanka, Brazílie, Venezuela, Dominikánská republika, Seychelly, Spojené arabské emiráty, ostrov Goa, Mexiko, Bali.

© Zimní dovolená u moře 2023 | Nabídka zájezdů a tipů zajímavých míst pro vaši zimní dovolenou s přáteli i rodinou. Zimní dovolená jako nikdy před tím!| Inzerce | povinné ručení porovnaní [ochrana osobních údajů] zimní pneumatiky povinnost 2023