Levné lyžařské zájezdy na hory, to je last minute zimní dovolená na horách 2011 - 2012

Silvestr na horách v sezóně 2023/2024

silvestr na horách Jako každý rok je zde čas vybrat plán na Silvestra. Určitě plánujete o letošním Silvestru trávit čas odočíváním od rušného pracovního roku. Hledáte-li tipy a rady kde a jak strávit Silvestr 2013 - 2014 tak čtěte dále.

Mezi nejpopulárnější způsoby u nás patří trávení silvestru doma u televize, nebo u sklenky vína a později šampaňského s přáteli, nebo rodinou. Chcete-li mít více akční silvestr, můžete se podívat po nějaké volné chatě, či chalupě a spolu s přáteli strávit silvestr na horách. Zkusíme vám poradit jak najít vhodné ubytování na horách.

Nejdříve je dobré zjistit si, pro kolik zhruba lidí je třeba chatu zajistit, a také kolik z lidí, kteří pojedou budou mít například dítě, nebo nějaké zvířátko. Tato část bývá většinou nejdelší na domluvu a proto s tímto bodem začněte nejlépe již někdy v červenci-srpnu. Jakmile znáte množstí lidí a počet "párů" tak můžete začít shánět chatu, nebo hotel. V dnešní době je na internetu spousty specializovaných serverů na ubytování kde je možné ubytování na horách přímo zarezervovat a závazně objednat. Je dobré ovšem většinou zavolat do chaty osobně pro ujištění a potvrzení rezervace.Silvestr u moře

silvestr u moře V dnešní době začíná být velice oblíbené že v době zimního volna lidé vyjíždějí k moři a do teplých krajin. Tento důvod je v dnešní době ten, že dovolené v Egyptě, Turecku, nebo Tunisku jsou velice levné a mnohdy vycházejí stejně draho, nebo dokonce levněji než pronájem české chalupy na horác v době silvestra.

Nevýhodou dovolené u moře je většinou problém přemluvit známé na trávení posledního dne v roce společně. Ovšem nevadí-li vám klid napřílad pouze s přítelkyní, přítelem, manželkou, manželem, tak dovolené u moře v zahraničí může patřit mezi velice příjemné zpestření a zážitek na dlouhé roky. Opět doporučujeme vyhledávat a rezervovat zájezdy pomocí intenetových online cestovních kanceláří.


Doporučené destinace na silvestr 2023/2024 :

České hory - Krkonoše, Jeseníky, Šumava, Beskydy, Krušné hory, Orlické hory, Karpaty, Vysočina, Šumava

Zahraniční hory - Alpy ve Francii, Rakousku, Itálii
Silvestr v zahraničí - Paříži, Londýně, Praze, New Yorku, Barceloně, Říme

Silvestr u moře - Egyptě, Tunisku, Kubě, Bali, Turecku


© Silvestr na horách sezóna 2023/2024 - silvestrovské pobyty a ubytování u moře 2023 | Nabídka zájezdů a tipů zajímavých míst pro vaši zimní dovolenou s přáteli i rodinou. Zimní dovolená jako nikdy před tím!| Inzerce