Levné lyžařské zájezdy na hory, to je last minute zimní dovolená na horách 2010 - 2011

Lyžování v Čechách 2023/2024 (české hory)

Sjíždět strmé kopce na snowboardu nebo lyžíš patří v české republice k velice vyhledávaným zimním sportům. Lyžování v čechách dlouhou tradici a především díky tomu, že na školách je pořádán školní lyžařský výcvik umí na lyžích jezdit téměř každý Čech.

lyžování v alpách

České hory sice nemají parametry Alpských kopců, ovšem lákají nás zase svojí dostupností a příjemným tuzemským prostředím. Nabídky českých středisek se každým rokem zlepšují a mnohdy jsou již na úrovni evropských středisek a nabízejí své služby i těm nejnáročnějším lyžařům. Stavějí se nové sedačkové lanovky, budují se snowparky, umělé zasněžování, večerních lyžování, perfektně upravené tratě, lyžařské školy začínají být standardem na Českých horách.

Ceny na českých horách jsou sice stále o něco málo levnější než v Alpách, ale kvalitou služeb se mnohdy velice vyrovnávají. Některé lyžařské areály se slučují do větších celku, především v Krkonoších a Jizerských horách a díky tomu můžete na jednu pernamentku projezdit více sjezdovek a lyžování se tím stává víc zábavné. Rovněž ve spoustě česckých horských střediscích jsou již zdarma zaváděny skibusy přímo do areálu.


Vybrané české destinace:

Beskydy, Javorníky, Jeseníky, Jizerské hory, Kralický sněžník, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Oderské hory, Orlické hory, Slavkovský les, Šumava, Vyšočina

© Zimní lyžování v Čechách na horách 2023 | Nabídka zájezdů a tipů zajímavých míst pro vaši zimní dovolenou s přáteli i rodinou. Zimní dovolená jako nikdy před tím!| Inzerce povinné ručení porovnaní [ochrana osobních údajů] zimní pneumatiky povinnost 2023